Współpraca

Jeżeli chcesz zareklamować się na naszym blogu lub masz pomysł na inną ciekawą formę współpracy to śmiało pisz na kontakt@wybiegani.pl. Jesteśmy przekonani, że razem uda nam się stworzyć coś ciekawego.

Nie ma co ukrywać, jesteśmy początkującym blogiem, który dopiero walczy o stałych czytelników. Blog jest nowiutki, ale w ciągu pierwszego tygodnia, dzięki wyszukiwarce Google odwiedziło nas ponad tysiąc unikalnych użytkowników. Mamy jednak duże doświadczenie w blogowaniu oraz przygotowywaniu tekstów pod SEO, więc to kwestia czasu kiedy ta liczba wielokrotnie się powiększy.

Dlaczego warto się u nas reklamować?

Przede wszystkim dlatego, że jesteśmy osobami, które kochają aktywność fizyczną. Mimo, że nie ukończyliśmy studiów związanych ze sportem, poświęciliśmy setki godzin na rozwijanie swojej wiedzy w dziedzinach treningu oraz diety.

Jako niezależni twórcy, dbamy o naszą wiarygodność. Nie udajemy, że zawsze i wszędzie jesteśmy fit. Prowadzimy zwyczajne życie, takie jak większość naszych czytelników, czasami też mamy gorsze dni.

Osoby odwiedzające bloga Wybiegani.pl mogą obserwować nasze realne postępy na drodze do zdrowego stylu życia.

Ze względu na ograniczoną tematykę naszego bloga, masz pewność, że czytelnicy to osoby, które szukają informacji na temat zdrowego i aktywnego stylu życia. Jesteśmy całkowitą przeciwnością blogów o bardzo szerokiej tematyce, która przyciąga przypadkowych czytelników.

Chętnie testujemy różne produkty i nie wykluczamy rozliczenia w formie barteru.

Jeśli chcesz nas poznać, zapraszamy do zakładki O nas. Możecie znaleźć nas też na Instagramie.